Роль щеплення в житті дитини | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід                                                                                               Неділя, 18.08.2019, 13:16  Гость

Новини блогу [38]
Конкурси. Акції [10]
Сертифікати сайту [6]
Наші свята [54]
Новини дошкільної освіти [61]

Батькам

Дітям

Для спілкування

Портфоліо

Програми онлайн

Результат опроса Результати
Все опросы нашего сайта Архів опитувань

Всього проголосувало: 591

Дівчат: 5462
Нас відвідали:

Вітаємо!
Сьогодні День народження у користувачів сайту:

viktoria(41), Vasjok(33), zigrarav777(58), solnushco09(36), volkovsvet(34), 4IiTeRoKkk(63), solnushco093960(36), annamazur(29), yule4ka(26), Галюся(60), Alexsey(21), Didenko-1(26), Іринка7436(41), kornun(29), Ann2009(17), Vera1988(31), Goculjak(29), 007bb(31), Ольга3714(29), DNZ7874(32)

Підтримка сайту
Этот сайт защищен «Site Guard»

Роль   щеплення   в  житті  дитини

Все частіше і частіше останнім часом звучить від батьків фраза — «Ми відмовляємось  від  щеплення  своєї дитини».А  причини відмови пояснити не можуть, і негативних прикладів не наводять, але висновки категоричні — «Ні».

І  починається  тривала  переконлива  бесіда  з  кожною мамою, татом, бабусею  та  іншими  про  необхідність і нагальну потребу в вакцинації дітей в наш час. Раніше внаслідок інфекційних захворювань помирало дуже багато дітей і дорослих. Тому виникнення вакцинопрофілактики є надзвичайно визначним досягненням медицини.

Сьогодні  існує  чимало  точок  зору: дехто вважає, що вакцинація шкодить  здоров`ю  дитини,  що  можна  без  неї  обійтися тощо. У  нас відмови від щеплень були завжди: і до антивакцинальної кампанії. Такі антивакцинальні кампанії є хвилеподібні. Звичайно, що зараз на фоні з додаткової кампанії імунізації  проти кору  та краснухи кількість відмов зросла.  У перші роки  незалежності  України  у нас була дуже потужна антивакцинальна   кампанія ,  спровокована   публікацією   в  одній   із російських  центральних газет. Там йшлося про вміст ртуті у препараті, з  якого  виготовляється  вакцина. Інформація  поширилася  по  всьому пострадянському  просторі.  Люди   почали  масово  відмовлятися   від щеплень . На  фоні  масових  відмов від щеплень проти дифтерії у нас різко зріс показник   захворюваності та смертності з цієї хвороби

Проте достатньо одного разу, щоб побачити, як помирає дитина від дифтерії,  аби   ніколи   більше   не   дозволяти   батькам  чи   родичам вирішувати   питання  щодо   щеплень. Адже  дитина може померти від хвороби  , якій  легко можна    було   запобігти.   У  1994-1998  роках  в Львівській   і   Миколаївській областях   від епідемії дифтерії помирали нещеплені  діти,  тому  що  батьки  теж   відмовлялися   від  щеплення.

Якби   ж   вони  бачили очі маленьких пацієнтів, які в  повній свідомості йшли   з   життя.   Це   були   дівчатка — 7-11   років,  які  загинули  від  важких ускладнень дифтерії— паралічу  серця,   інфекційно-токсичного   шоку,    відмови  провідних  шляхів  серця.  Тоді  ж  гинули  і  дорослі    Я  знаю  приклад,  коли   здоровий  юнак захворів і помер   від  кору, тому  що  його  мама  медсестра   знехтувала  щепленням

Здоровим  дітям  без  винятку потрібно виконувати профілактичні щеплення проти всіх дитячих інфекційних хвороб.

Вакцина, яка вводиться під час щеплення, спричиняє   значні зміни в   імунній  системі   дитини:   організм  мобілізує свої  сили і виробляє антитіла проти певної інфекції.

Саме завдяки вакцинації в Україні немає спалахів епідемії на хвороби, проти   яких проводяться  профілактичні   щеплення.    Дану   ситуацію можна  пояснити  існуванням  колективного  імунітету. Це  коли 95-97% населення  країни  мають  щеплення проти тієї чи іншої хвороби. Якщо колективний імунітет менший за 95%, то рано чи пізно  кількість хворих наблизиться  до  епідеміологічного   порогу.   І   це  ще  раз підкреслює надзвичайну важливість планової імунопрофілактики.

Уявіть  ситуацію:  группа   в  садочку.  З 20-тьох  дітей  не щеплені, приміром,   двоє, і  то виключно через тривалі протипоказання для цих діток. Оскільки  всі  щеплені, то  саме нещеплені  якраз  і  захищені від проникнення  в колективі   інфекції. Якщо ж відсоток діток без планової вакцинації  зростатиме, то  й  зростатиме ризик для захворювання для тих   хто  не зробив  цього тимчасово і через визначені причини, тобто «вікно» для проникнення хвороби збільшуватиметься. Як результат – розраховуватися доведеться нам усім.

Якби в ЗМІ однаково говорили не лише про шкоду від щеплення, а про інфекційні хвороби, то люди мали б можливість зорієнтуватися, що все ж таки більш небезпечне. Люди мають право вибору.

Міні-профіль

Група: